JOANNA LISIAKIEWICZ – UGOT2BESTRONG

JOANNA LISIAKIEWICZ

Samodzielnie trenująca od 10 lat. Początkowo związała się z treningiem sylwetkowym. Następnie przeszła przez wszystkie systemy treningu funkcjonalnego i siłowego, jak crossfit i trójbój.

Certyfikowana trenerka personalna, trenerka przygotowania motorycznego. Absolwentka wielu szkoleń z zakresu metodyki treningu, treningu siłowego, treningu z kettlebell oraz gimnastyki. 

Trenerka z ponad 6 letnim stażem. Pochodzi z Krakowa, gdzie pracowała  z szerokim przekrojem różnych przypadków. Autorka projektu Office Movement, Inicjatywa ta ma na celu zaktywizowanie pracowników biurowych do regularnej gimnastyki i ćwiczeń rozciągających podczas pracy.

Specjalizuje się w treningu kobiet. Szczegółowo podchodzi do potrzeb kobiecego ciała oraz różnic jakie są między paniami, a panami. Posiada doświadczenie zdobyte na wielu kursach ze szczególnym uwzględnieniem treningu przed, w i po ciążyNajbardziej lubi pracować nad kształtowaniem kobiecej sylwetki. Zdaniem Joanny powinna być ona tak samo silna jak sprawna i jednocześnie zachowująca piękne kształty.
 Trenerka równie empatyczna co wymagająca oraz bardzo mocno skupiona na detalach.