MACIEJ BIELSKI – UGOT2BESTRONG

MACIEJ BIELSKI

Absolwent Gdańskiego AWFiS gdzie był asystentem na katedrze fizjologii i biochemii wysiłku fizycznego. Nauczyciel, trener oraz szkoleniowiec. Autor artykułów w czasopismach branżowych takich jak Men’s Health, Body Challenge, Trainer. 
Trener przygotowania motorycznego pracujący ze sportowcami z wielu dyscyplin tj.:

– piłka nożna,
tenis ziemny i stołowy,
rugby,
koszykówka,
– futbol amerykański,
pływanie,
– brazylijskie jiu jitsu,
mma,
– kitesurfing,
kolarstwo torowe,
– boks,
jeździectwo,
siatkówka,
– triathlon,
biegi ocr.

Ze sportem związany “od zawsze”. Trenował sporty walki takie jak karate, capoeira, muay thai, judo i brazylijskie jiu jitsu. Chęć osiągania lepszych wyników w sporcie doprowadziła na drogę samokształcenia. Przez wiele lat samodzielnie poszukując informacji poznał i wypracował mnóstwo sposobów na osiągnięcie najlepszych wyników sportowych.

Posiada ogromną wiedzę na temat metodyki treningu, łącząc wiedzę zarówno od fizjologów sportowych z bloku sowieckiego, jak i doniesień z ośrodków treningowych z USA. Dzięki temu osobliwemu podejściu został jednym z najbardziej wziętych i rozpoznawalnych trenerów i szkoleniowców oraz wykładowców z tej dziedziny w naszym kraju.

Specjalizuje się w dostosowaniu treningu do potrzeb zarówno profesjonalnych sportowców jak i amatorów ze szczególnym uwzględnieniem prewencji urazów. 
Od ponad 10 lat prowadzi treningi zarówno w wersji grupowej jak i indywidualnej.

Najbardziej lubi pokazywać ludziom jak bardzo ważna jest systematyczność w osiąganiu zamierzonego celu. 
Maciej jest trenerem bardzo wymagający oraz niezwykle kreatywnym.