STUDIO TRENINGU

UGOT2BESTRONG

Studio UG2BS to miejsce, które powstało z potrzeby i pasji. Jest to przestrzeń gdzie doświadczenie, wiedza i dobry humor wymieszane są z ciężką i systematyczną pracą. Naszą misją jest przede wszystkim jakość. 
Tego co robimy nie da się łatwo opisać, ponieważ do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Niezależnie od wieku, płci czy poziomu sprawności mamy rozwiązania, aby pomóc Ci zostać lepszą wersją siebie. 
Bazujemy na tym co działa, a nie tylko ładnie wygląda czy jest w modzie. Mieszanka:

● treningu siłowego,
● kondycyjnego
● i sprawnościowego, ze szczególnym naciskiem na:
● poprawność techniczną
● i jakość wykonania,

to nasza recepta na lepsze zdrowie, samopoczucie i wysoki poziom siły oraz wydolności. Na kameralnej przestrzeni  posiadamy najwyższej jakości sprzęt treningowy. Od wolnych ciężarów, maszyn do pracy nad kondycją i wydolnością, aż po specjalistyczne narzędzia pozwalające łączyć trening z rehabilitacją. 
Jeśli szukasz miejsca i treningu, który pozwoli Ci poprawić swoje wyniki. Nie znajdziesz lepszego.

0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
RODZAJE TRENINGÓW
0
STUDIO TRENINGU

NASI KLIENCI

O UGOT2BESTRONG

Praca z Maćkiem uświadomiła mi jak istotnym elementem jest obserwacja własnego organizmu i konsekwentne działanie. Odpowiednio dobrany indywidualny plan zmaksymalizowal moja prace a przede wszystkim czas który poświęcałem na motorykę nie był czasem szukania ciągłego zmęczenia a zaplanowanego progresu po którym zawsze była wzwyzka formy. Zdecydowanie zarówno mnie jako zawodnika i trenera doprowadził do wyższego poziomu świadomości co działa a co należy zostawić dla gwiazd instagrama. Serdecznie polecam zarówno jeśli jesteś amatorem, zawodowcem jak i trenerem który szuka inspiracji i rozwoju.
_Paweł Nędzi / Szczecin, Berserkers Team Grappling / bjj
Maciek Bielski to najlepszy trener przygotowania fizycznego na jakiego trafiłam. Nie dość że zna się na tym co robi to również rozumie różnice w przygotowaniu sportowcow różnych dyscyplin. Dzięki zdalnej pracy z nim przez lata, jestem teraz w najlepszej formie w życiu, i wiem ze bedzie tylko lepiej. Jestem silniejsza i sprawniejsza niż kiedykolwiek i zdrowia tez mi nie brakuje. Nie pamiętam co to są zakwasy.  Ogrom wiedzy Maćka jest zaskakujący i widać że mimo to nadal dąży do doskonałości.  Mimo wielu wizyt do fizjoterapeutów jako jedyny odkrył podłoże mojej kontuzji i powiedział co z tym zrobić. Bez tego nie byłabym teraz gdzie jestem. Gdybym tylko mogła pracować z Maćkiem stacjonarnie to bym nie zastanawiała się ani sekundy.
_Marysia Małyjasiak / USA, Abmar Barbosa Jiu Jitsu / Bjj 
Pracuję z Maćkiem już od kilku lat mimo zmiany klubu. Dzięki tej współpracy poprawiłem swoje aspekty motoryczne a przygotowanie fizyczne stało się moją mocną stroną. Zmieniło się moje nastawienie do treningu siłowego, który pomaga mi unikać kontuzji i być gotowym do rywalizacji na najwyższym poziomie.
_Patryk Lipski , Piast Gliwice Ekstraklasa Piłki Nożnej 
Maćka poznałem kilka lat temu i był to krok do pójścia zdecydowanie wyżej ze swoim warsztatem trenerskim. Od pierwszych minut tamtego szkolenia, „kupił” mnie swoją prostotą przekazu trudnych rzeczy. Tak zostało po dziś dzień. Jest świetnym nauczycielem i doskonałym trenerem. Mam okazję tego doświadczać na jego szkoleniach, ale też współpracując z nim on-line jako podopieczny. Na przestrzeni tych kilku lat, został nie tylko mentorem, ale i przyjacielem. Maciek jest osobą bardzo kompetentną, otwartą, ambitną, ale przy tym bardzo konkretną. Jeśli trzeba postawić kogoś do tzw. „pionu” na pewno to zrobi. Oszczędny w pochwałach, ale warto na nie czekać. Trzeba też pamiętać o jego poczuciu humoru - kto poznał jego cięty dowcip, ten wie o czym mówię ;). Cieszę się, że stanął kiedyś na mojej drodze i możemy teraz współpracować na wielu polach. Jeśli ktoś jest na odpowiednim miejscu, to na pewno Maciek ;)!
_Mateusz Stępień,